YVES ROCHER PURE SYSTEM

Türkiye’nin en çok satılan ürünlerinden biri akne ve sivilceler için olan “Pure System” cilt bakım serisi. Paraben içermediği ve fiyatı da oldukça uygun olduğu için Yves Rocher Pure System serisi ürünlerini denemek isteyebilirsiniz. Bu ürünlerin içerisinde iz ve leke tedavisinde çok etkili olduğu bilinen Aloe Vera bitkisi ve antibakteriyel özelliği bulunan Salistik Asit var. Pure System serisi 4 aşamadan oluşuyor.Ürünlerin hepsini kullanmanız şart değil ben bakım kremi ile başladım sadece o bile olumlu etki gösterdi 🙂 

Yüz yıkama jeli ; Akneli ciltler için özel formüle edilmiş bu yüz yıkama jeli, cildi sebum fazlasından derinlemesine temizler, siyah noktaları yok eder, gözenekleri rahatlatır. İçerdiği anti bakteriyel Salisilik Asit, sivilce ve siyah noktaların tekrar oluşumunu engeller. Sabun içermeyen formülü cildi kurutmadan temizler.
Her gün düzenli olarak ıslak cilde masaj yaparak uygulayınız. Ardından suyla durulayınız.

…Ve dahası: Formülündeki cilt yenileyici antibakteriyel Salisilik Asit ve yoğun onarıcı Aloe Vera Özü sayesinde sivilce oluşumunu engeller ve sivilce izlerini yok eder.
Dermatolojik uzmanlık altında geliştirilmiş ve test edilmiştir.
Paraben içermez.
Dermatologlar tarafından tavsiye edilir

Maske ; Cildi tamamen yenileyen bu maske, cildi siyah noktalardan derinlemesine temizler ve cildin sebum fazlasını emerek sivilce ve siyah noktaların tekrar oluşumunu engeller. Ciltteki akne kızarıklıklarının dinmesini sağlar.

   Bu maskeyi yüzünüze uyguladıktan sonra sadece 3 dakika bekletiyorsunuz. Gerçekten çok güçlü bir maske. Yüzünüzde 3 dakikadan fazla bekletirseniz kızarıklık ve kuruluğa neden oluyor. Haftada bir ya da iki kere uygulanması öneriliyor. Zaten çok güçlü bir maske olduğu için daha fazla uygulayamazsınız. Maskeyi uyguladığınız anda gözeneklerinizin olduğu yerlerde iğne deliği gibi noktalar açılıyor. Sanırım bunun nedeni gözenekleri gerçekten temizlemesi. Maskeyi sürdüğünüz anda bir ferahlık hissi duyacaksınız. Gerçekten çok etkili bir maske. Bu maskenin etkisi daha çok siyah noktalarda belli oluyor.

Tonik ; Salisilik Asit ve Aloe Vera Özü içeren güçlü formülü ile bu arındırıcı tonik, tıkanmış gözenekleri açar, derinlemesine temizler ve cilt dokusunu matlaştırır. Sebum fazlasından arınan gözenekler daralır, cilt dokusu pürüzsüzleşir. Formülündeki onarıcı özelliği akne kızarıklıklarını hafifletir.
Her gün düzenli olarak temizleme jelinin ardından özellikle yüzün daha yağlı olan T bölgesine (alın, burun, çene) uygulayınız.
…Ve dahası: Formülündeki cilt yenileyici antibakteriyel Salisilik Asit ve yoğun onarıcı Aloe Vera Özü sayesinde sivilce oluşumunu engeller ve sivilce izlerini yok eder. Dermatolojik uzmanlık altında geliştirilmiş ve test edilmiştir.Kıvamı diğer toniklerden biraz daha katı, jel gibi etkili bir ürün 🙂
Bakım kremi ; Yoğun tedavi edici formülüyle bu bakım kremi, sivilce ve siyah noktaların neden olduğu izleri ortadan kaldırır, cilt dokusunu düzeltir. Cilt 8 saat boyunca matlığını korur. Formülü yağ içermez ve gözenek tıkayıcı kalıntı bırakmaz.
Her gün düzenli olarak temiz cilde uygulanması önerilir.
 
   Bunlara ikame olarak kullanacağınız bir çok kimyasal ürün, kozmatik ürün, daha doğal ürün elbette mevcut fakat yves rocher kendini kanıtlamış doğal içerikli ve afaki fiyatlar ödemeyeceğiniz ürünler barındırıyor ferah ve temiz,lekesiz cilt imkanı sunuyor tabi ki düzenli kullanımda 🙂 Tavsiye niteliğindedir 🙂
 
 

 

You may also like...

1 Response

  1. Nesrin dedi ki:

    Hepsi çok güzel deniyecem güzel bir şekilde anlatmışsın senin sayende çok güzel bilgiler öğreniyorum teşekkürler

fikrini paylaş